Mluvíš-li, musí být tvá řeč lepší, nežli by bylo tvé mlčení.

Jan Přeučil

herec a pedagog

V oblasti televizní a filmové tvorby do současné doby vytvořil přes sto padesát rolí ve filmech českých i zahraničních producentů. Viz. www.csfd.cz. Intenzivně se věnuje také dabingové činnosti, mnozí mají v paměti např. mafiána Tana v seriálu Chobotnice nebo ředitele nemocnice Chicago Hope. Velmi rozsáhlá je jeho činnost v oblasti rozhlasového herectví, kde ve spolupráci s Českým rozhlasem ztvárnil více než 400 rolí.

Pedagogická činnost Jana Přeučila je rozsáhlá, v letech 1962 - 1991 přednášel hereckou tvorbu na Divadelní akademii AMU Praha a vychoval spoustu hereckých osobností. Byl profesorem například Ivany Chýlkové, Veroniky Žilkové, Evy Holubové, Pavla Vítka a dalších. V roce 1988 byl jmenován docentem. V posledních deseti letech přednáší hereckou tvorbu na Fakultě dramatických umění v Banské Bystrici na Slovensku. Tam byl také jmenován mimořádným profesorem.

Přednáškovou a lektorskou činností se zabývá od roku 1999. Jeho semináře v oblasti rétoriky, komunikace a prezentačních dovedností vynikají výraznou energií, jedinečností a silným emocionálním nábojem.

Jan Přeučil se zabývá i činností publikační, vydal životopisnou knížku "Muž taktní k uzoufání", dále poskytl řadu interview a odborných článků v nejrůznějších časopisech a publikacích, které pojednávají o jeho herecké tvorbě. Svým profesionálním hereckým projevem se v současnosti řadí k nejvýraznějším osobnostem českého herectví.


Kurzy rétoriky s odborníkem "na slovo vzatým" Janem Přeučilem jsou vhodné jak pro manažery, ředitele, jednatele firem, tak pro studenty připravující se na své povolání např. v médiích, obchodních firmách atd.

Kurzy nabízíme individuálně dle vašich požadavků včetně kurzů ryze soukromých. 

Kurzy jsou zakončeny certifikátem.

Jan Přeučil je špičkou ve svém oboru a po konzultaci Vám nabídne kurz nejen dle svého uvážení,  ale také dle Vašich požadavků či přání. 

Kurz rétoriky si u nás můžete objednat též jako DÁREK - hodí se stejně tak pro studenty jako zaměstnance firem.

Nakladatelství AOS Publishing je náš partner. 

Tento dárkový poukaz obdržíte v souladu s Vaší objednávkou.